Ettevõttest

KLIIMACENTRUM on kütte-, jahutus- ja ventilatsiooniseadmete müügi, paigalduse ning hooldusega tegelev Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on esindatud Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Oleme võtnud eesmärgiks pakkuda kliendile maksimaalset laia valikuvõimalust, millega seoses esindame kõiki maailma parimaid kliimaseadmete tootjaid. Nendeks on täna sellised kaubamärgid nagu Toshiba, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, LG, Gree, Midea, Samsung, Atlantic, Daikin, AlpicAir, Fujitsu, Dimplex jt.

Soovime pakkuda oma klientidele ainult kvaliteetseid tooteid ja teenuseid projekteerimisest paigaldamiseni ja alati parimate hindadega. Teeme koostööd usaldusväärsete oma ala professionaalidega. Parima kvaliteedi tagamiseks müüme ja esindame ainult kvaliteetseid tooteid, mis on spetsiaalselt toodetud põhjamaiseid kliimaolusid arvestades. Aastate jooksul on meie edu võtmeks kujunenud tippkvaliteet, toodete pikk tööiga, lihtsus ja multifunktsionaalsus kasutamisel.

Meie jaoks on oluline olla oma klientidele pikaajaline ja usaldusväärne partner. Peame oma tegevuse juures äärmiselt oluliseks ka järelteenindust.  Korrapärane hooldus ja kvaliteetne montaaž on need, mis tagavad seadmete pikaajalise ja tõrgeteta töö.

Ettevõtte usaldusväärsusest annab kinnitust meie poolt esindatavad kaubamärgid, teostatud tööd.

Küsimuste tekkimisel oleme meelsasti nõus neile vastama ja Teid abistama.

Tartu Soojuspumbad @ 2018